שיווק שותפים באמזון

גם אם אתם עדיין רק לומדים את תחום שיווק השותפים, בטח יצא לך לשמוע על תוכנית השותפים של אמאזון. עם גדילת הרשת המסחרית, ובמיוחד לקראת כניסתה לישראל, אין ספק שתוכנית השותפים של אמאזון יכולה לספק לכם מקור הכנסה רווחי במיוחד.

במאמר זה נדון על מה גורם לתוכנית השותפים של אמאזון להיות כלכך פופולארית, מי יכול להרשם לתוכנית, ואיך להוציא את המיטב מהתוכנית

מוכנים?

מה היא תוכנית השותפים של Amazon?

אני בטוח שכבר שמעתם על התוכנית (במיוחד אם אתם כבר פה) אבל בכל זאת נסביר בקצרה. מדובר בתוכנית שמאפשרת לכם להרוויח עמלה על כל מכירה שתפנו לאמאזון. פשוט מאוד.

מדוע התוכנית כלכך פופולארית?

קשה להתיקל במדריך, פורום, או כל קהילה אחרת של שיווק שותפים שלא תמצאו באה אזכור לתוכנית הזו. ויש לכך כמה סיבות.

קלות ההצטרפות

הרבה תוכניות שיווק שותפים דורשים תהליך רישום ארוך ומסובך, שלא לדבר על כך שברוב המקרים לאחר סיום תהליך ההרשמה יש צורך באישור ידני של החשבון, תהליך שיכול לקחת עוד כמה ימים.

וזה עוד במקרה הטוב שאישרו לכם את החשבון, דבר שיכול להיות קשה במיוחד במקרה ובו מדובר במשווקי שותפים מתחילים שאפילו עוד אין להם אתר, או שיש להם אתר עם מעט טראפיק.

בעיה.

בתוכנית השותפים של אמאזון תהליך ההרשמה הוא סביר, אי אפשר להגיד שהוא פשוט במיוחד, אל בהחלט לא מסובך מדי. אך הנקודה החזקה היא לא פה, אלא בכך שמאוד קל להתקבל לתוכנית, נדירים המקרים בהם ההרשמה נדחית.

מי יכול להירשם לתוכנית?

כל אחד יכול להירשם לתוכנית והחלק הטוב הוא שלא חייבים ידע טכני מוקדם בבניית אתרים ולא צריך לבנות אתר מיוחד באלפי שקלים בכדי להתחיל לשווק! בנינו לכם פלטפורמה נהדרת שמאפשרת לכם לבנות אתר בצורה אוטומטית, בחינם ובקליק אחד בלבד שבו תוכלו לשווק את המוצרים מאמאזון.

מעניין אה? הירשמו עכשיו לאתר בחינם!

כמה אפשר להרוויח מזה?

צר לי לאכזב אותכם, אתם לא תאהבו את התשובה הזאת.

זה תלוי.

זה תלוי בהרבה דברים, בנישה שאתם בוחרים לקדם למשל יש מוצרים שהרווח שלהם הוא רק 2% לעומת מוצרים אחרים שיכולים להגיע עד ל 10% רווח. כמובן שהרווח שלכם מהתוכנית תלוי גם בכמה אתם מקדמים את האתר שלכם.

מתקשים לקדם את האתר בגוגל? קראתם את המדריך שלנו לאיך מקדמים אתר בגוגל?

אך ללא ספק, במידה ועשיתם הכל נכון, אתם מקדמים נישה רווחית (חשוב גם שתהיה נישה שקל לקדם בגוגל), בניתם אתר גדול עם הרבה טראפיק, אז אין ספק שאתם בדרך המהירה לרווחים גדולים מהתוכנית.

חסרונות התוכנית

ובכן, לא הכל מושלם כמובן. לתוכנית יש דרישה שלא רואים הרבה בתחום. תוכנית האפילייט של אמאזון דורשת שתפנו לפחות מכירה אחת כל 90 יום. זה לא משהו שאמור להיות קשה מדי במידה ויש לכם אתר ב 10ביי, משום שאתר פה מספק לכם כלי לשיווק שותפים אוטומטי שצריך להגדיר רק פעם אחת.

אוקיי, איך נרשמים?

פשוט מאוד, כל מה שצריך כדי להירשם לתוכנית השותפים של אמאזון זה להכנס לפורטל ה Affiliate שלהם בלינק הבא:

https://affiliate-program.amazon.com/home

לאחר שנרשמתם ואישרו אותכם, תוכלו לחבר את חשבון האפילייט שלכם באתר שלכם ולהתחיל להרוויח.