איך זה עובד?

מה המטרה של 10Buy?

באנו להציע לכל המשווקים ברשת כלי פשוט שבו המשווק יוכל להקים אתר בקליק, ולהעלות לאתר מוצרי Affiliate מ- eBay (ושאר האתרים הנתמכים) בקלות ובמהירות, ובכך לעזור למשווק להגדיל את ההכנסות.

איך מתחילים?

מאוד פשוט - נכנסים לדף התוכניות המוצעות, בוחרים את התוכנית שמתאימה לכם, ממלאים את הפרטים כולל הסאבדומיין שאתם רוצים שיהיה לאתר שלכם, למשל אם בחרתם סאבדומיין "super" אז כתובת האתר שלכם תהיה super.10buy.co.il

לאחר ההרשמה (והתשלום במידה ובחרתם בתוכנית בתשלום) תועברו למסך עם פרטי ההתחברות של החנות שלכם, ובנוסף אותם פרטים יישלחו לכם למייל.

איך ניתן להפיק הכנסות באמצעות אתר ב- 10Buy?

כרגע באמצעות האתר תוכלו להפיק הכנסות בשני ערוצים שונים.

* אנו כל הזמן עובדים על להוסיף עוד ועוד תכוניות שותפים לאתרים שלנו

* ההסבר כתוב על איביי אך הוא תקף גם לשאר התוכניות (כמו Aliexpress) משום שהעיקרון זהה

האתר eBay מציע תוכנית שותפים שבאמצעותה ניתן להפיק רווחים, המטרה היא לפרסם מוצרים מאיביי וכל מי שיכנס למוצר ויקנה אותו דרך הלינק שלכם אתם תרוויחו עמלה כלשהי בגובה של כ-5%.

בנוסף, הגולש לא חייב לקנות רק את המוצר שפרסמתם, ברגע שהגולש נכנס ללינק שלכם אז המחשב שלו "מסומן" לתקופה כלשהי ואם הגולש הזה מבצע רכישה כלשהי באיביי במהלך התקופה הזאת שהוא "מסומן" אתם תרוויחו על הרכישה הזאת.

תוכלו להעלות לאתר שלכם מוצרים מאיביי והמערכת אוטומטית תהפוך את הלינקים של המצרים ללינקים "שלכם". מדריך קצר להעלאת מוצר מאיביי לאתר שלכם:

 • נכנסים לדף המוצר באיביי ומעתיקים את כתובת הדף
 • נכנסים לפאנל ניהול האתר שלכם
 • נכנסים לתפריט מוצרים
 • לוחצים על הוספת מוצר
 • בחלון שנפתח מדביקים את הכתובת, בוחרים קטגוריה ולוחצים אישור

אנו מציעים כלים שיעזור למשווק להגדיל את ההכנסות, בין הכלים שתמצאו במערכת האתר שלכם:

 • אתר שקל לקדם בגוגל, רק צריך להזין תוכן רב ואיכותי
 • מערכת ייחודית לפרסום אוטומטי בפייסבוק - המערכת מאפשרת למשווק להעלות פוסטים לפרסום עתידיים, להוסיף פוסטים לבנק הפוסטים כדי שהמערכת תפרסם אותם לבד (לפי הגדרות כמו תדירות ושעות פעילות אותם ניתן להגדיר), ועוד... (** זמין רק בחלק מהתוכניות).
 • עדכון אוטומטי של מחירי המוצרים - שער הדולר ירד? מחיר המוצר באיביי השתנה? המערכת תדאג לעדכן פעם ביום את מחירי המוצרים שמוצגים באתר שלכם לפי המחיר שלהם באיביי (** זמין רק בחלק מהתוכניות).
 • כלי אוטומטי לביטול מוצרים - המוצר שהעליתם לאתר ירד מאיביי? המערכת תדאג לעדכן פעם ביום את המוצרים שכבר לא קיימים באיביי ולהוריד אותם מפרסום באתר שלכם (** זמין רק בחלק מהתוכניות).

האתרים שלנו תומכים במודעות Google Adsense בפורמט Auto Ads. במידה ויש לכם כבר חשבון אדסנס פעיל כל מה שתצטרכו לעשות זה להכניס להגדרות האתר את מזהה הגוגל אדסנס שלכם וכל השאר יעבוד אוטומטית כמו קסם.

הערות:

 • זמין בתכנית ה-VIP בלבד.
 • זמין רק למי שחיבר דומיין לאתר, בשל מגבלות של Google.

אתם חושבים שאתם יכולים לשווק את מערכת 10Buy? מצויין! כי תוכלו לעשות כסף מזה. כל בעל אתר יכול לשווק את המערכת באמצעות הלינק האישי שלו שניתן למצוא בפאנל הניהול וכל מי שירשם תחתיכם יזכה את חשבונכם בעמלה כלשהי.

זה לא נגמר פה, במידה ומי שנרשם מתחתיכם מחליט לצרף עוד משווק תחתיו אתם גם מרוויחים (עמלה דרגה שניה) וכמו כן זה ממשיך גם לדרגה שלישית.

את הכסף שצברתם ניתן להוציא לפייפל שלכם במידה וצברתם לפחות 10 שקלים.

אחוזים ופירוט נוסף ניתן למצוא בתוכניות שלנו.

במסגרת שיתוף הפעולה בין 10Buy לפיפו תוכלו להרוויח כסף על כל קליק תקין מהאתר שלכם ב- 10Buy למוצר בפיפו.

על מנת להתחיל להרוויח כל מה שעליכם לעשות זה להעלות מוצרים מהאתר Pipo לאתר שלכם ב- 10Buy. כעת כל פעם שגולש נכנס לאתר שלכם ולוחץ על אחד המוצרים של Pipo אתם תרוויחו כסף.

על כל קליק כזה אתם תרוויחו 1 ש"ח, מה שאומר שככל שתביאו יותר גולשים לאתר שלכם אתם תרוויחו יותר.

ניתן לראות את הרווחים בפאנל הניהול שלכם תחת תפריט "10Buy Affiliate".

הערות:

 • רק הקליק הראשון של כל גולש ביום ייספר. כלומר, אם אותו גולש ספציפי לוחץ באותו יום על שני מוצרים, רק אחד מהם נספר.
 • רק קליקים חוקיים ייחשבו, קליקים לא חוקיים (למשל אם בעל האתר לוחץ בעצמו על המוצרים או מפעיל שיטות זדוניות אחרות) יובילו לחסימה ולביטול כל הרווחים שנצברו.