שיווק שותפים אתרים

שיווק שותפים זו אחת השיטות המקובלות והנהוגות ביותר ובמיוחד בעולם האינטרנט ליצירת רווחים ופרסום.

למה זה כל כך מצליח?

עבור החברה שמציעה שישווקו אותה, הרווח שגורף המשווק השותף הוא סכום קטן לעומת הוצאות הפרסום והשיווק העצומות שחברות נושאות.

לעומת זאת, למשווק רווח זה הוא משמעותי ביחס לכמות העבודה (הזניחה יחסית) שנדרשת על מנת להצליח בתחום.

כלומר, שיטה זו היא Win-Win ולכן היא בשימוש נרחב על ידי חברות, בעלי עסקים, סטרטאפים, שירותים אונליין, אתרי מכירות וקניות ועוד.

איך ניתן להשתלב בקלות בתחום שיווק השותפים?

אם אתם חדשים בתחום שיווק השותפים, או מחפשים מדריך קצר עם כמה צעדים ברורים וקלים לביצוע לאיך להיות חזק בתחום, עברו לקרוא את המדריך הבא.

אם אתם כבר בקיאים בתחום, בכל זאת נחדש לכם משהו קטן שלא כולם מכירים: 

שיווק שותפים באתר הוא הרבה יותר קל מאשר שיווק שותפים מוצר-מוצר ברשתות החברתיות. 

 במה אתר לשיווק שותפים יכול לעזור לי?

אתר לשיווק שותפים הוא הצעד המרכזי ביותר בהגדלת הרווחים שלכם, ובשימור הלקוחות שכבר קנו פעם אחת דרככם. איך? 

    1. הגדלת הרווחים - כאשר אתם מפרסמים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, Reddit, או אפילו בוואסאפ או בטלגרם במגוון קבוצות, אתם חושפים את האנשים למוצר אחד. כלומר מי שנכנס להסתכל על הלינק ששלחתם יחשף למוצר אחד בלבד, ומאתר אחד, לדוגמא מוצר שאתם משווקים מאיביי. לעומת זאת, אם תשלחו לינק לאתר אנשים יחשפו למגוון מוצרים שאולי אחד מהם ימשוך אותם ויותר אנשים יכנסו דרככם לאיביי. יתכן שתגרמו לאנשים להתעניין ביותר מוצרים, לבצע רכישה גדולה יותר וכך תגדילו את הרווח שלכם. והיתרון השלישי הוא שאנשים מעדיפים להכנס ללינק לחנות אינטרנטית מסודרת שנראית יותר אמינה מאשר סתם לינק לאיביי שברור שהוא סתם לינק אפילייט ולא בהכרח בא מכוונה אמיתית לעזור. 
    2. שימור הלקוחות שכבר קנו דרככם - ברגע שאנשים יאהבו את המוצרים בחנות שלכם, הם יחזרו אליה להתעדכן או ישמרו אצלם את הלינק. בנוסף, יתכן שפעם הבאה שתפסרמו שוב לינק לחנות ואדם שקנה דרככם יראה את זה הוא יזכר בחווית הקניה המוצלחת שהייתה לו ובמוצרים המעניינים שראה אצלכם בחנות ויכנס אליה שוב כדי לרכוש דברים נוספים. כך ניתן להפיק רווחים מאותם האנשים. לדוגמא, אישה שקנתה ציוד לבניית תכשיטים תרצה לחזור בעתיד ולקנות חרוזים וכלים נוספים. אם היא תדע שבחנות שלכם ניתן למצוא ציוד טוב ואיכותי במחירים טובים אין סיבה שלא תחזור אליכם לצורך הרכישות הבאות שלה.

שיווק שותפים אתרים - בגוגל

עוד לא דיברנו על כך שאתר בניגוד ללינק אפילייט לאיביי יכול להתקדם בגוגל, קידום אורגני! 

מה זה קידום אורגני? זהו קידום שאיננו ממומן, כלומר האתר שלכם עולה בדירוג שלו בגוגל בחינם בזכות תכנים איכותיים שאתם תזינו לו. לכן בשביל אתר שיווק השותפים שלכם חשוב לבחור בפלטפורה שמותאמת לקידום בגוגל - גוגל אוהבים אתרים שמותאמים למובייל (רספונסיבים), בעלי זמני טעינה קצרים (מהירים), ומלאי תוכן דפים וקישורים. 

שיווק שותפים אתרים שניתן לשווק

איזה אתרים מציעים תוכניות שיווק שותפים משתלמות במיוחד? 

נתחיל מהברורים מאליהם: איביי, אמאזון, בנגגוד, זיפי ואליאקספרס. 

אתר נוסף שמציע שיווק שותפים משתלם במיוחד הוא... נחשתם בעצמכם? אנחנו!

10Buy מציע תכנית שיווק שותפים מאוד מאוד משתלמת, הפנו מישהו לחנות בתשלום ותתחילו להרוויח בעצמכם מידי חודש. 

בנוסף, ל-10ביי יש ״אח קטן״, פלטפורמה לבניית אתרים בקליק לעסקים, עצמאיים, בעלי מקצוע, גלריות, כתבי בלוגים ועוד שנקרא ד״ר סייט, וגם הוא מציע תכנית שיווק שותפים.

איפה מומלץ לבנות אתר שיווק שותפים?

נכון לרגע כתיבת מילים אלו, ישנה רק פלטפורמה אחת בישראל שבנויה בדיוק לצרכים של משווקים שותפים - הוספת מוצר בקליק ללא העתקת לינק אפילייט מפורטל האפילייט, תמיכה באתרי המסחר המרכזיים, פיצ׳רים מתקדמים לפרסום ושיווק מהיר, התאמה אישית מבחינת טקסטים וצבעים, יצירה אוטומטית של דפי מידע ודפי תכנים מותאמי גוגל (שנבנו לאחר תחקיר מקיף בנושא הטעם של גוגל בתוכן) וכל זה - בעברית מלאה!!!! 

לא תמצאו שום כפתור באנגלית, שום תת תפריט מסובך, הכל פשוט, בעברית בגובה העיניים, קל ומהיר לשימוש.

 

והפלטפורמה הזו היא: 

 

10Buy

 

אנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר להצלחה ולהגדלת הרווחים שלכם. 

התחילו להגדיל את הרווחים כבר עכשיו, בקלות, בנוחות ובתמיכה מלאה. לחצו כאן לקבלת אתר מוכן תוך 2 דקות