פרסום אוטומטי בפייסבוק

כולנו יודעים שאפשר להביא לא מעט טראפיק למוצרים שאנו משווקים ע״י פרסום בפייסבוק, ולתחזק דף פייסבוק פעיל כל הזמן זאת חתיכת מטלה שדורשת הרבה מאמץ והתמדה.

ובכן, המצב הוא שונה במידה ויש לכם אתר ב- 10Buy. באתרים שלנו ב- 10Buy, החל מהתוכנית המתקדמת, תקבלו את מנהל הפייסבוק.

איך עובדת מערכת ״מנהל הפייסבוק״?

הכנו לכם שני סרטונים קצרים שמסבירים בצורה פשוטה איך ניתן לתפעל את המערכת, אתם מוזמנים לצפות בסרטונים ולהתרשם :)

בגדול, במידה ולא הכנסתם לפוסטים למערכת, המערכת תפרסם לכם כל יום מוצר אחר מהחנות שלכם בדף הפייסבוק שלכם. ובמידה וכן הזנתם פוסטים אז זה יהיה תלוי באיזה סוג פוסט בחרתם, סוגי הפוסטים הזמינים הם:

המערכת מאפשרת לכם להגדיר הרבה מאפיינים שונים, כמו למשל באיזה שעות בכל יום בשבוע מותר למערכת לפרסם, האם יש תאריכים שאסור לפרסם בהם (כמו למשל יום השואה), באיזה תדירות יש לפרסם פוסטים (פעם ביום, פעמיים בשבוע, או פעם בשבוע) ועוד!

שיווק שותפים אוטומטי בפייסבוק מעולם לא היה קל יותר! 

מנהל הפייסבוק בא מתוך צורך וטרחה שראינו אצל הלקוחות שלנו, מערכת זו באה לחסוך לכם הרבה זמן וטרחה בניהול דף פייסבוק פעיל, בנוסף לדף פייסבוק יתן לכם יתרון ברור על פני המתחרים שלכם מכמה סיבות:

1. מיתוג חזק יותר

אין ספק שברגע שלקוח רואה שלאתר שלכם יש גם דף פייסבוק והוא פעיל מבחינת כמות פוסטים עדכניים, לייקים ואינטראקציה עם אנשים אם תתפסו בתור אתר הרבה יותר איכותי.

2. הנעה לפעולה

במידה ויהיה לנו דף פייסבוק פעיל נוכל לשכנע ביותר קלות אנשים רבים לשקול את המוצרים אותם אנו משווקים.

3. הגדלת הטראפיק

עם כל פוסט חדש שיעלה לדף שלכם הרבה יותר אנשים יקבלו אותו ישירות לפיד שלהם, ובכך גובר הסיכוי שהם ילחצו על הפוסט ויגיעו לאתר שלכם.

4. קידום בגוגל

כפי שדיברנו במאמר הקודם, במידה ויהיה לכם דף פייסבוק פעיל, גוגל יבחינו בזה וידרגו את האתר שלכם במקומות גבוהים יותר בתוצאות החיפוש לעומת אנשים שדף הפייסבוק שלהם ״מת״.

להקמת אתר בחינם ובקליק לחצו כאן

לצפיה בסרטוני ההדרכה:

 

 

 

מעוניינים לשווק אוטומטית בפייסבוק בלי אתר ב- 10Buy?

תוכלו לפנות ל- www.DJint.net ליצור איתם קשר ולבקש מהם גישה למנהל הפייסבוק בלי לבנות אתר ב 10Buy.