שיווק שותפים אוטומטי

שיטת שיווק השותפים היא אחת השיטות המבוססות והמצליחות ביותר שעוזרת לנו להרוויח כסף מהבית.

אך כל מי שאי פעם ניסה לעבוד בתחום הזה גילה מהר מאוד שמדובר בעבודה לא פשוטה שדורשת הרבה עבודת שיווק ופרסום ומרדף אחרי לקוחות פוטנציאלים, וברוב הפעמים ההשקעה (לא בהכרח הכספית) עולה על הרווחים.

איך נהוג לשווק מוצרים בשיווק שותפים?

בין השטיות ״הרגילות״ לשיווק המוצרים תוכלו למצוא:

כמובן שיש עוד לא מעט שיטות אבל אלה העיקריות ושאר השיטות מאוד דומות לאלה.

אם נסתכל על שלושת השיטות הראשונות של הפרסום (פייסבוק, וואטסאפ וטלגרם) נגלה מהר מאוד שהן לא כלכך יעילות משום שכולם כבר עושים את זה ופייסבוק הפך להיות מזבלה ענקית של פוסטים מהסוג הזה, לכן אנשים כבר לא מתייחסים לפוסטים האלה פשוט.

ובקשר לפרסום הממומן, זאת אולי השיטה שתניב הכי הרבה רווח (אבל לא בטוח שיותר מההשקעה), אך הרווח שהשיטה הזאת תניב או רק לתקופת הקידום, ברגע שהקידום נגמר גם הרווח נגמר.

היום אנחנו נגלה לכם איך אפשר לבנות אפיק הכנסה קבוע ופאסיבי משיווק שותפים בקלות ובהשקעה מינימלית.

שיווק שותפים אוטומטי - הכנסה פאסיבית לטווח הארוך

השיטה מתבססת על קידום אורגני בגוגל, לאלה שלא יודעים, קידום אורגני בגוגל הוא בעצם להביא את האתר שלך למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל, למשל אם יש לנו אתר על ציוד לחיות מחמד ולקוח פוטנציאלי מחפש ״ציוד חיות מחמד״ בגוגל הוא יקבל את האתר שלנו בתוצאות הראשונות.

אתם בטח מתחילים להבין את הכיוון אליו אנחנו הולכים, אנחנו מדברים על לבנות אתר שיציג את קטלוג המוצרים שאנחנו מנסים לשווק ולקדם אותו בגוגל בצורה אורגנית.

בשוק היום ניתן למצוא לא מעט פלטפורמות לבניית אתרים בחינם או בתשלום, אך אף אחת לא מותאמת במיוחד לצרכים של משווקי השותפים, שלא לדבר על הקושי בתפעול של האתר.

מבוי סתום? ממש ממש לא, בשנה האחרונה הפלטפורמה של 10Buy חוללה מהפכה בתחום שיווק השותפים בכך שהפלטפורמה מאפשרת לכל אחד ואחת מכם להקים אתר בקליק ובחינם, אני חוזר, בקליק, ובחינם.

כמובן שהתהליך לא מסתיים רק בלהקים אתר, עדיין צריך להשקיע מאמצים בלעצב את האתר, לכתוב תוכן באתר, להעלות מוצרים ולכתוב תיאורים למוצרים.

ופה מתחיל כל עניין המהפכה, ברגע שיש לכם אתר מוכן עם מוצרים, קצת מאמרים ותיאורים למוצרים האתר שלכם יתחיל לאט ובשקט להתקדם בגוגל לתוצאות גבוהות, וזה בזכות הדרך בה האתר נבנה, כל התגיות והדברים הטכניים שקשורים לקידום האתר כבר נמצאים בקוד של האתר! רק נשאר לכם לכתוב תוכן ולהעלות מוצרים.

לא מאמינים לנו? תראו הוכחות!

 

כלי חזק ליצירת הכנסה פאסיבית

מה שבעצם השגנו זה כלי ליצירת הכנסה פאסיבית, משיקיעים פעם אחת בלהרים אתר (תהליך מאוד פשוט) ולהעלות מוצרים ותכנים לאתר וזהו, מכאן נותנים לקידום האורגני לעשות את העבודה שלו ולהביא לנו טראפיק למוצרים האלה ללא עבודה מתמשכת.

איך זה פשוט?

פלטפורמת 10Buy נבנתה במיוחד למשווקי שותפים, כך שכל התפעול יהיה לכם קל ופשוט! למשל בשביל להעלות מוצר לאתר מאיביי כל מה שצריך לעשות זה להכנס לדף המוצר באיביי, להעתיק את הקישור שלו (אפילו לא קישור שותף, סתם קישור רגיל של מוצר!) ולהדביק אותו בהוספת מוצר בפאנל ניהול האתר שלכם, מכאן המערכת תדאג להעלות אוטומטית את המוצר עם תמונה, כותרת ומחיר ובנוסף תיצור לו קישור שותף משלכם, אין יותר פשוט מזה!

 

והחלק הכי טוב? שאפשר להתחיל בחינם! אתם יכולים להכנס כבר עכשיו לדף התוכניות שלנו ולהרשם לתוכנית בחינם, ותוך פחות מדקה יש לכם אתר באוויר.