להרוויח בשיווק שותפים (Affiliate Marketing) ב- 5 צעדים פשוטים

הרבה אנשים מהססים להכנס לתחום שיווק השותפים (Affiliate Marketing) וחבל, מדובר בתחום מאוד פשוט בעל פוטנציאל רווח גדול במיוחד ואם משקיעים את המאמצים בהתחלה בצורה נכונה אז אפשר להפוך את זה להכנסה פאסיבית ולעשות כסף מהבית בלי לעשות כלום, פשוט מאוד ללכת לישון ולקום בבוקר עם 50$ בחשבון.

אם אתם רוצים לדעת קצת יותר על תוכנית שותפים, מה זה ואיך זה עובד, אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבנו בנושא.

לא נחפור יותר מדי וניכנס ישר לעניין, במדריך זה נסביר איך אפשר להרשם לתוכנית השותפים של איביי ולהתחיל לעשות כסף משם, שימו לב שבאותו עיקרון פחות או יותר אפשר להרשם לעוד תוכניות כמו GearBest, Banggood, ו- Aliexpress.

1. נרשמים לתוכנית השותפים של איביי (eBay).

נכנסים לאתר https://epn.ebay.com ולוחצים על "Join Now".

לוחצים על "Create an account"

ממלאים את הפרטים האישיים שלכם וממשיכים בתהליך ההרשמה.

2. מקימים אתר שיווק מוצרי Affiliate בחינם ובקליק ב- 10Buy.co.il

כעת נרצה להקים אתר שבו נפרסם את המוצרים שאנחנו רוצים לשווק ולהרוויח עמלה על כל מכירה שלהם, יש לציין שהתוכנית החינמית ב- 10Buy היא חינמית לחלוטין ללא הגבלת זמן! לא נבקש עמלה או כל תשלום מכם. כל מה שצריך לעשות כדי להתחיל זה להכנס לאתר www.10Buy.co.il וללחוץ על "הצטרף עכשיו":

לאחר מכן מוצאים את התוכנית החינמית ולוחצים על כפתור "הרשם עכשיו" שנמצא מתחת:

 

כעת יופיע לנו טופס הרשמה קצר ופשוט במיוחד, שימו לב שהשדה "סאבדומיין" זה השדה שיבחר את כתובת האתר שלכם, למשל אם תבחרו בסאבדומיין "myshop" אז תהיה לכם חנות שהכתובת אינטרנט שלה היא myshop.10buy.co.il. לאחר ההרשמה יופיע לכם סיכום של פרטי החנות שלכם, בנוסף תקבלו העתק של הסיכום הזה למייל.

3. מתחברים לפאנל ניהול ומחברים בין חשבון השותפים שלכם לבין האתר שלכם

תתחדשו! הקמתם את האתר שלכם, אתם חייבים להודות שזה היה פשוט משחשבתם. כעת הגיע הזמן לחבר בין חשבון השותפים שלכם באיביי לבין האתר שלכם, תהליך זה חשוב במיוחד משום שזה יאפשר למערכת להפיק עוברכם אוטומטית לינק אפילייט שמיושך לחשבון השותפים שלכם למוצרים שתעלו. הדרך לעשות את זה היא מאוד פשוטה. נתחיל מתלהתחבר לפאנל הניהול של האתר שלכם, לאחר מכן נאתר את כפתור "הגדרות eBay" תחת תפריט הגדרות:

מבצעים את מה שכתוב במדריך הקצר והפשוט שיש שם, וזהו, ככה חיברתם את חשבון השותפים שלכם לאתר שלכם.

4. פותחים לפחות קטגוריית מוצרים אחת באתר

על מנת שיתאפשר לנו להעלות מוצרים חובה לפתוח תחילה קטגוריה למוצרים, אליה נעלה את המוצרים, על מנת לעשות זאת ניגש בתפריט הצדדי לכפתור "קטגרויות" ואז מלחץ על "ניהול קטגרויות".

במסך החדש שנפתח לנו נלחץ על "הוסף קטגוריה":

וממלאים את פרטי הקטגוריה החדשה שיוצרים, למשל אפשר ליצור קטגוריה בשם "מוצרי חשמל". שימו לב שאפשר להוסיף קטגוריה תחת קטגוריה אחרת, למשל אנו יכולים להוסיף קטוגריה חדשה בשם "רחפנים" ובקטגורית אב לבחור "מוצרי חשמל", במצב כזה המערכת תכניס את "רחפנים" תחת "מוצרי חשמל".

5. בוחרים מוצר באיביי אותו רוצים להעלות

הגיע הזמן לבחור מוצר אותו רוצים לשווק, במדריך זה נרצה לפרסם את הרחפן Drone-X, כמובן שתוכלו לבחור לפרסם איזה מוצר שתרצו. מתחיל מלחפש את המוצר באיביי ולהכנס לדף המוצר שלו, לאחר שנכנסו לדף המוצר באיביי נעתיק את הכתובת של הדף:

לאחר מכן נאתר את תפריט "מוצרים" בפאנל הניהול ונלחץ עליו, נלחץ על "הוסף מוצר" ונדביק את הקישור שהעתקנו לשדה המתאים:

נבחר קטגוריה מרשימת הקטגוריות הזמינות ונלחץ על "טען". ברכות! העליתם את המוצר הראשון שלכם לחנות שלכם!

 

כעת יש לכם אתר משלכם, אנו מאוד ממליצים לחקור את פאנל הניהול של האתר שלכם ולגלות את כל היכולות המרהיבות שלו. לאחר שתעלו מוצרים תוכלו לפרסם את האתר הזה בכל הקבוצות ולכל החברים ובכלל עם הזמן האתר שלכם יתחיל להתקדם בגוגל וככה למשל כל מי שיחפש "לקנות DroneX" או כל מוצר אחר שיש לכם סביר להניח שהוא יתקל באתר שלכם ויכנס וירכוש דרכו, וכל פעם שמישהו יקנה את המוצר מאיביי דרך האתר שלכם אתם תרוויחו עמלה ישירות לחשבון ה- EPN שלכם באיביי, וככה בעצם יצרתם לעצמך מסלול להכנסה פאסיבית!

בהצלחה!