איך לעשות כסף באינטרנט?

הלוואת הרכב, לימודים, ילדים, הוצאות מחיה, מחשב, טלפון, ומדי פעם חופשות. אנו מוקפים באינסוף הוצאות שמכבידות עלינו יותר ויותר, אין פלא שרוב האנשים מתקשים לסגור את החודש בצורה נורמלית. מכאן התחיל לצמוח לו תחום קטן אך חזק, תחום עשיית הכסף באינטרנט. יש כמה דרכים לעשות כסף באינטרנט, אך בכתבה זו אנו נדון בתחום מאוד ספיציפי שנקרא שיווק שותפים, או בשם העממי יותר - Affiliate.

מה זה Affiliate או שיווק שותפים?

מדובר בעיקרון מאוד פשוט. ניקח לדוגמא בעל חנות בגדים בשם אברהם, אברהם אומר לחבר שלו יוסי "על כל לקוח שתביא לחנות אני אתן לך 5% מסכום הרכישה שלו", ובכך בעצם יוסי הפך להיות משווק שותף של אברהם. הרבה אתרי מסחר מקוונים אימצו את הקונספט הזה, למשל ל- eBay יש תוכנית שותפים שמתגמלת את השותפים שלה בכ- 5% מסכום הרכישה של הלקוחות שהשותפים מביאים. מה קורה באיביי זה שבפורטל השותפים שלה, יש כלי שאפשר להכניס אליו כל לינק של איביי (למשל דך הבית של איביי, דף מוצר, או דף של תוצאות חיפוש) והכלי יפיק לינק ייחודי שמכיל קוד זיהוי ייחודי לחשבון השותף שלכם, וכך בעצם כל לקוח שיכנס ללינק הזה שלכם "יסומן" באיביי כלקוח שאתם הבאתם, תקופת הסימון משתנה מתוכנית לתוכנית, לרוב מדובר בתקופה של כמה שעות עד כמה ימים. בתקופת סימון זו, כל רכישה שהלקוח יבצע (גם אם לא רכישה של המוצר שניסיתם לפרסם) תזכה את חשבונכם בעמלת רווח.

 

איפה אפשר לשווק מוצרים שאני מעוניין לשווק?

ובכן, הרבה נוטים לפתוח דף פייסבוק ולפרסם שם מוצרים כאלה, יש כאלה גם שבונים אתרים בעלויות די גבוהות שתפקידם לשווק את המוצרים האלה, אחרים פשוט משווקים לחברים הקרובים שלהם. הדרכים האלה תקינות ואפילו טובות, אך יש להן בעיה אחת - הן דורשות תחזוקה ומאמץ מתמשך לתפעול כל העסק.

הדרך הנוחה והמהירה ביותר לקידום מוצרי Affiliate היא באמצעות הקמת אתר בחינם ובצורה אוטומטית לחלוטין באמצעות 10Buy, לאחר הקמת האתר תקבלו פרטי התחברות לפאנל ניהול האתר ומשם תוכלו להזין לאתר שלכם מוצרים בצורה אוטומטית.

איך מעלים מוצרים בצורה אוטומטית?

פשוט מאוד, כל מה שצריך לעשות זה להעתיק את לינק המוצר באיביי (או בכל תוכנית אחרת שנתמכת) ולהדביק אותו בהעלאת מוצרים בפאנל ניהול האתר, משם האתר ימשיך במקומכם, הוא יפיק לכם למוצר לינק Affiliate שמקושר לחשבון שלכם, יקח את תמונת המוצר, הכותרת ואת המחיר ויעלה אותם לאתר.

חכו זה לא הכל, יש דרך עוד יותר נוחה להעלות מוצרים מאיביי - באמצעות התוסף המיוחד שפיתחנו. אפשר להתקין תוסף לדפדפן, שמזהה בעצמו אם אתם גולשים כרגע בדף מוצר של איביי, ואם כן אז הוא יופיע לכם כפתור קטן בדף שבלחיצה עליו המוצר יעלה אוטומטית לאתר שלכם, בלי לעזוב את דף המוצר באיביי.

למה כדאי להקים אתר?

היתרון הכי גדול של הקמת אתר על פני שאר השיטות היא, במילה אחת - גוגל. האתר שלכם ייתקדם בגוגל עם הזמן, ונגיד והעליתם מוצרים בקטגוריית נעלי ספורט, אז בפעם הבאה שמישהו יחפש "נעלי ספורט" או מוצר ספיציפי שאתם במקרה העליתם הוא יכנס לאתר שלכם. וכך בעצם בהשקעה חד פעמית של זמן, ללא עלות כספית, אפשר לייצר הכנסה פאסיבית נוספת.

כמה עולה להקים אתר כזה?

בטח אתם חושבים שאתר כזה יעלה לכם מאות או אפילו אלפי שקלים, אז זהו שלא. ניתן להקים אתר שיווק שותפים בחינם לגמרי ב- 10Buy, ללא שום הגבלת זמן. במידה ותרצו לשדרג את האתר שלכם עוד יותר אנו מציעים לכם מגוון של תוכניות משתלמות במיוחד שמתאימות לכל כיס.

איך מתחילים?

כל מה שצריך לעשות זה לבחור תוכנית שמתאימה לכם בדף התוכניות שלנו, למלא טופס רישום קצר והופה! יש לכם אתר. תתחדשו!

רוצים ללמוד עוד על שיווק שותפים? הכנו לכם הסבר פשוט של איך להתחיל בשיווק שותפים, תרגישו חופשי לקרוא וללמוד.