תוכנית השותפים של איביי - מה זה ואיך זה עובד?

לאיביי, כמו לעוד הרבה ענקיות מסחר באינטרנט יש תוכנית שותפים שמטרתה היא שאנשים יפרסמו את המוצרים של איביי, ובתמורה איביי תתגמל את השותף ב 5-10% מסך המכירה במידה ומישהו קנה את המוצר דרך המשווק.

 

איך זה עובד?

  1. מקימים חשבון שותף בפורטל השותפים של איביי בלינק הבא: https://epn.ebay.com
  2. מוצאים מוצר שאותו רוצים לשווק ומעתיקים את הלינק של דף המוצר
  3. בפורטל השותפים של איביי - מייצרים למוצר שבחרתם לינק ייחודי שמכיל פרטים מזהים של חשבון השותף שלכם.
  4. מפרסמים את הקישור בכל הערוצים הרצויים - כמו למשל בלוג, דף פייסבוק או באתר משלכם.
  5. ברגע שמישהו נכנס ללינק המוצר שלכם, אז המחשב שלו מסומן לתקופה של כיום, במידה והוא רוכש את המוצר (או כל מוצר אחר) בתקופה בה המשתמש מסומן, אתם מרוויחים את העמלה שלכם.

איך מושכים את הכסף משם?

במידה ובחודש שעבר צברתם לפחות 10$ בחשבון שלכם אז באיביי אוטומטית ישלחו לכם את כל הסכום שהרווחתם בחודש שעבר לחשבון הפייפל שמוגדר בחשבון שלכם.

למי זה יכול להתאים?

השיטה הזאת יכולה להתאים לכל אחד ואחת מכם. זו היא שיטה ותקיה וידועה ליצירת הכנסה צדדית קבועה.

איך אפשר לפרסם את המוצרים שאני רוצה לשווק?

פשוט מאוד, נכנסים להקמת אתר קטלוג מוצרי שיווק שותפים ב- 10Buy.co.il, ממלאים טופס הרשמה קצר, ולאחר כמה שניות כבר יש לכם אתר באוויר, בחינם!

לאתר הזה תוכלו להעלות מוצרים בצורה אוטומטית לחלוטין מאיביי (ומעוד תוכניות של אתרים אחרים) בצורה אוטומטית! מעתיקים את לינק המוצר, מדביקים בהוספת מוצר בפאנל ניהול האתר והמערכת שלנו כבר תדאג לקחת את כותרת המוצר, התמונה והמחיר אוטומטית ולהכניס אותם לאתר.

בנוסף, יש לנו תוסף שניתן להתקנה בדפדפן, וכך בכל פעם שאתם נכנסים לדף מוצר באיביי אתם תראו כפתור קטן שיאפשר לכם להעלות את המוצר לאתר שלכם בלי לעזוב את דף המוצר באיביי.

עם הזמן, לאחר שתמלאו את האתר, האתר יתחיל להתקדם בגוגל ואנשים שיחפשו את המוצרים שהעליתם יגלו את האתר שלכם ויכנסו למוצרים, וכך אם הם ירכשו את המוצר אתם תרוויחו את העמלה שלכם דרך איביי.