הקם עכשיו חנות משלך

אנחנו חיים היום בעידן שהכל עובר לדיגיטל. גם הצרכנים למדו שיותר קל ויותר זול לערוך קניות מכל סוג שהוא דרך האינטרנט, ובמקביל, נפתחות יותר ויותר חנויות דיגיטליות...

זה מדהים עד כמה פשוט וקל להקים חנות.

בעבר הלא-רחוק, כדי לרכוש משהו היה צורך לצאת מהבית, לשרוף דלק, ולהתחיל לכתת את הרגליים בין החנויות עד שמצאת את המוצר שמתאים לך באופן מושלם אם בכלל... היום הכל נהיה פשוט וקל יותר. אין צורך לצאת מהבית ואין צורך לשרוף זמן או דלק... והכי חשוב: בסופו של דבר סבירות גבוהה ביותר שתצליח למצוא מוצר העונה באופן מושלם על רצונותיך ובתוך זמן קצר.

לא רק הצרכנים נהנים מאפשרויות הדיגיטל. גם חנויות ומשווקים נהנים מהאפשרויות החדשות שנפתחו בפניהם. דוגמא: אם בעבר, כדי להקים חנות היית צריך להתחיל עם השקעה כספית לא קטנה הכוללת קניית חנות או שיפוצים, קניית סחורה, אחזקה שוטפת ועוד... היום בכמה קליקים אתה יכול לפתוח חנות משלך, למלא 'מדפים וירטואליים' באינספור מוצרים לפי בחירתך וכל זה ללא השקעה של שקל אחד!

איך זה עובד?

כולנו מכירים את רשתות השיווק הגדולות כמו ebay, Aliexpres, Amazon ועוד. האינטרס של רשתות השיווק הוא, שיכנסו כמה שיותר גולשים ויבצעו רכישות אצלם. לצורך כך הן מעודדות כמה שיותר אנשים שיצטרפו למעגל השיווקי שלהם, אפילו אם אין לך ניסיון ומעולם לא התעסקת בשיווק. מושג זה נקרא אפיליאט מרקטינג (affiliate marketing).

בעבר זה היה דורש ממך ידע בסיסי בבניית אתר מכירות או חנות. היום אתה לא נדרש אפילו לדעת את זה. מערכת 10buy כבר יצרה ממשק פשוט ונוח, וכל מה שנותר לך זה רק לעצב אותו ולהכניס מוצרים פנימה, והנה, כבר יש לך חנות משלך!

איך עושים זאת?

זה פשוט מאוד. מערכת 10buy היא מערכת שנבנתה במיוחד לצורך כך ומאפשרת לך להתחבר לכל חברות השיווק הגדולות, שלהם ולהתחיל להרוויח עמלות על כל רכישה שתתבצע באמצעות החנות שלך. מערכת 10buy מציעה לך 4 מסלולים לבניית החנות שלך. במסלול החינמי אתה מוגבל עד 120 מוצרים. במסלול היקר ביותר (169 ₪ ) אתה יכול ממש להקים אימפריה בלתי מוגבלת.

על ידי לחיצה על הקישור המצורף, רישום פשוט וקל, יש לך חנות משלך, אתה יכול לעצב אותה בקלות, וכבר אתה יכול להכניס מוצרים לחנות שלך!!

אתם מוזמנים להתחיל כבר עכשיו!

נ.ב. כל מי שנכנס למערכת 10buy דרך הקישורים המצורפים בכתבה זו, מקבל באופן אוטומטי הנחה על סך 50 ₪ בעת רכישת החנות.

לבניית חנות משלך

בהצלחה:)