חמישה דברים שלא ידעת על חשיבות עיצוב הבית

"ביתנו הוא בסיסנו" (פתגם עתיק)

הבית הוא ממש כמו בסיס צבאי. נתאר לעצמנו מה קורה לכח צבאי שיוצא למתקפה, ומתברר לו שהאויבים הצליחו להשמיד את הבסיס שלו... מה יקרה עכשיו? זה פשוט מאוד. המערכה הוכרעה. במצב כזה האויבים מנצחים ללא ספק.

מדוע?

כי המורל הצבאי של החיילים יורד פלאים מרגע שהם מבינים שאין להם לאן לחזור. ללא בסיס החיילים מפסיקים לתפקד כחיילים. זה רק עניין של זמן עד שתאזל להם התחמושת והם יאלצו להיכנע.

כולנו רוצים שיהיה לנו בית יפה, מעוצב ונעים. זה מובנה בתוך האינטואיצה שלנו. אנחנו מוכנים להשקיע שעות רבות ועבודה קשה, כדי להגיע לתוצאות שיתנו לנו להגשים את החלום הזה.

הנה 5 דברים שלא ידעת על החשיבות של בית יפה ומעוצב:

ביצועים משופרים במשך כל היום

כשאתה קם בבוקר ויוצא לסדר יומך, עם הידיעה שיש מאחוריך יש בית יפה ומסודר, זה מאפשר לך להגיע ליכולות גבוהות ממה שאתה רגיל. אתה ממוקד יותר במה שאתה עושה, והביצועים שלך מדוייקים יותר ואיכותיים יותר כבר מרגע היציאה מהבית.

מצב הרוח

הידיעה שאת/ה חוזר/ת בערב לבית יפה ומעוצב מלווה אותך במשך כל היום, ודבר זה משפיע פלאים על מצב הרוח שלך גם בלי שתדע לקשר זאת.

עתיד הילדים

בית יפה ומעוצב משרה אוירה טובה רוגע ונעימות על כל המשפחה. זה בדוק, כי בתים שבהם עקרת הבית משקיעה מזמנה בטיפוח היופי והמראה של הבית, הילדים גדלים בריאים יותר ועם יכולות גבוהות יותר בלימודים, בפיתוח הכישורים הטבעיים שלהם ובכל תחום בחיים.

חוסן נפשי

החיים מלאים בהפתעות, חלקן נעימות וחלקן פחות. כיצד נתמודד עם מצבים לא נעימים ובאיזו רמה, זה תלוי ביכולת שלנו להכיל מצבים לא נעימים. יכולת ההכלה תלויה במצב הנפשי שלנו. המצב הנפשי בהחלט תלוי במצב הבית, היופי והחן שהוא משדר לנו. ככל שהבית שלנו משדר לנו תחושה נעימה יותר לחיות בו – כך הנפש שלנו מקבלת חוסן, בריאות, יציבות ואורך רוח.

תחושת הצלחה

בית יפה מעניק לך תחושה של הצלחה בחיים. הרי בסופו של דבר, כולנו מבינים שהכסף שאנחנו מרוויחים אחרי שעות של עבודה הוא לא מטרה בפני עצמה. הכסף הוא רק אמצעי כדי לרכוש את הערכים שאנחנו מאמינים בהם ואוהבים אותם. בראש סולם הערכים שלנו נמצא הבית שלנו. כולנו רוצים לבני משפחתנו ולנו בית חמים ויפה, שנעים לשהות ולגור בו. מי לא חולם על בית יפה ומעוצב?

בשביל זה יש לך את חנות Otazoy

החנות מכילה את כל מה שצריך כדי להביא את הבית שלך לרמה אחרת, להפוך אותו לבית חלומותיך, והכל במחיר עממי לחלוטין.

אנו מקווים בשבילך שתמצא את כל מה שתמיד חלמת כדי לשדרג את הבית שלך

בכל שאלה או הערה ניתן לפנות למערכת באמצעות 'צור קשר' הנמצא בדף הבית.

אנו מאחלים לך קניה מהנה!